Česká mincovna a.s.

Razíme nejen všechny oběžné mince, které Čechům cinkají v kapsách, ale také všechny české pamětní mince a množství našich vlastních pamětních a investičních produktů z drahých kovů. Nabízíme zajímavé sběratelské edice i pro ty nejnáročnější investory, mapujeme významné osobnosti a události, které razíme v umělecky zpracovaném ryzím kovu. Můžete s námi spořit do zlata nezatíženého daní z přidané hodnoty, které vám i zdarma uložíme do trezoru, naspo?

Česká mincovna, a.s. se sídlem v Jablonci nad Nisou je jenom jedna – bez ohledu na to, že řada jiných subjektů napodobuje její název nebo internetový odkaz. Pokud si vyberete náš obchod a naše produkty, máte jistotu, že obdržíte pouze to, co jste si skutečně objednali, a to za danou cenu a v požadovaném množství. Můžete si vybrat, zda objednávku uhradíte předem či dobírkou, nebo zboží zakoupíte na jedné z našich prodejen. Garantujeme ryzost našich produktů z drahých kovů.

Investice do zlata je jistotou a v nejisté době do platí dvojnásob. Platí totiž, že ke zlatu se lidé s důvěrou obracejí zejména v dobách, kdy se obávají znehodnocení svých peněžních prostředků. Investoři jej považují za jistotu i během finančních krizí. Je třeba ale mít na paměti, že zlato je volatilní komodita – zažívá vzestupy a pády. Ve středně až dlouhodobém horizontu se na něj mohou investoři ale vždy spolehnout. Investiční zlato má jednu nespornou výhodu - je osvobozené od daně z přidané hodnoty.

Vlajkovou lodí České mincovny jsou investiční mince Český lev, které se poprvé představily v roce 2017 a záhy se s velkým úspěchem zařadily po bok slavných světových protějšků. Do svých portfolií je zařadili spokojení investoři z České republiky, Slovenska, Maďarska, Německa, Číny, Hongkongu, Jižní Koreje, Kanady a Spojených států amerických. Každý rok emitujeme Českého lva v novém designu a v různých gramážích, abychom uspokojili jak drobné střadatele, tak velké investory. Nabízíme i variantu ve stříbře.

Nabízíme i Zlaté spoření. Vaše našetřené peníze postupně proměníme za zlaté mince a slitky, které vyrábíme nebo pocházejí ze světových mincoven. Každý měsíc spoříte určitou částku, kterou postupně proměňujeme ve zlaté mince a slitky. Každým dnem se tak vaše naspořené peníze hodnotí. Na vaše zakoupené zlato si můžete kdykoliv sáhnout. Navíc ve svém Zlatém kontě neustále vidíte, kolik máte naspořeno a kolik zlatých produktů vlastníte. V tomto případě nabízíme i službu uložení zlata v našich trezorech zdarma.

V emisním plánu České mincovny najdete řadu sběratelských sérií z několika oblastí lidského života. Ať jimi je sluneční soustava, unikátní vozidla československé výroby, památky UNESCO či významné osobnosti, sportovci a umělci, své téma si vybere každý. Pamatujeme i na malé sběratele, pro které máme na mincích hrdiny z pohádek nebo cyklus historie českých platidel. A ještě mnohem více. Hledáte dárek k narozeninám, zlatý peníz do kolébky, suvenýr z České republiky? I takové přání jsme vám schopni vyplnit.

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky Německo zlato mince DPH Česká mincovna Jablonec nad Nisou Česko USA Čína investor Prima nákupy Český lev Světové dědictví UNESCO

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.