Koberce Breno

Sortiment prodejen Koberce BRENO je každým rokem větší a pestřejší. Naleznete zde metrážové koberce, kusové koberce, kobercové čtverce, PVC podlahy, linoleum či vinylové podlahy. Dále je zde možné zakoupit rohožky a koupelnové předložky.

Určitě však víte, že k některým krytinám je toho k pokládce zapotřebí více, proto je zde možné zakoupit i doplňkový sortiment, a to především stavební chemii sloužící pro přípravu podkladu před položením krytiny, dále lišty, lepidla, čističe apod.

Pokud sháníte koberec v metráži, na prodejnách je možné vybírat jak z vystavených kobercových rolí, tak i ze sortimentu na objednávku, ve kterém si můžete vybrat z více jak 40 druhů. Na našich prodejnách lze vybírat i z různých typů běhounů. Dáváte-li přednost kusovým kobercům naleznete zde nepřeberné množství koberců jak s klasickými, tak i s moderními vzory, ale i s dětskými motivy. Mezi nejprodávanější dětské koberce patří motivy silnic a měst, z nichž některé je možné zakoupit i v metrážové verzi.

V případě, že sháníte PVC, naleznete zde rovněž nepřeberné množství barev a vzorů. PVC krytiny lze navíc pořídit i s filcovým podkladem, což Vám přinese řadu výhod, mezi něž patří zejména vyrovnání drobných nerovností podlahy, tepelně-izolační vlastnosti a snadná údržba. V dnešní době jsou populární vinylové podlahy, které vynikají řadou předností, mezi které patří snadná údržba a opravitelnost, dokonalá imitace dřeva či kamene, odolnost vůči vlhkosti a opotřebení, rozměrovou stálost a zvukovou izolaci.

Vinylové lamely lze pokládat volně pomocí systému Click nebo klasicky lepením. Systém Click byl vyvinut s cílem co nejvíce usnadnit montáž, kde všechny díly zapadnou tak, jak mají a to bez nutnosti použití lepidla.

Ať už si pořídíte jakýkoliv druh podlahové krytiny, je dobré si předem rozmyslet, zda nesvěřit dopravu či pokládku odborníkům, jenž si je možné na prodejnách Koberce BRENO také domluvit. Doprava zboží je zajištěna po celé České republice.

Na závěr bychom Vám rádi popřáli úspěšnou návštěvu v některé z našich 59 prodejen Koberce BRENO, kde Vám naši odborní prodejci rádi poradí a pomohou vybrat podlahovou krytinu dle Vašich představ. Některé druhy zboží si je možné objednat z pohodlí Vašeho domova a to na našem e-shopu: www.eshop.breno.cz.

-PR článek-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.