medicinka.cz

medicinka.cz

Charakteristika přípravku DIETAL

Přípravek je složen z nejmodernějších rostlinných materiálů. Je určen ke snižování tělesné hmotnosti a k omezení pocitů hladu při redukčních a očistných kůrách. Jedno balení představuje 10denní redukční kůru a je složeno z tablet na redukci pocitů hladu a ze sáčků na přípravu nápoje, který se po vypití přemění na nekalorický gel, který má za úkol zaplnit žaludek a vytvořit pocit sytosti. Tento duální systém má nahradit část jídla (cca 30 – 50%) a tím omezit kalorický příjem. Při tom by neměl být zásadním způsobem narušen potravinový komfort užívajícího.

Přípravek poskytuje následující výhody:

- navodí pocit sytosti

- užívající zkonzumuje menší porce jídla - sníží se energetický příjem

- umožní rychlé hubnutí

- sníží chutě k jídlu a event. pocity hladu při dietách

- nezpůsobuje dehydrataci, průjmy, bolesti břicha a nezatěžuje játra toxickými fenoly a ketony, což je běžné při proteinových dietách

- díky příjemným ovocným chutím nápojů, jednoduchému užívání a absenci vedlejších účinků umožňuje dlouhodobé používání

Jak to prakticky funguje:

Přípravek se skládá ze sáčků pro přípravu nápoje, který se po vypití v žaludku přemění do podoby nekalorického gelu, jenž se smísí s potravou. Výsledná směs se tráví pomaleji a člověk nespotřebuje tak velké množství jídla.

Sáček obsahuje extrakt z rostliny Konjak, který má schopnost zafixovat až 100násobné množství vody do gelu, jenž je kaloricky nevýznamný. Dále Inulín, který se ve střevech chová jako rozpustná, avšak nestravitelná vláknina, která podporuje růst symbiotických střevních bakterií, čímž napomáhá správnému způsobu trávení. Enzym Bromelain známý z ananasu se účastní odbourávání některých látek a je protizánětlivý. Aminokyselinu Leucin - její přítomnost v trávícím systému ovlivňuje syntézu hormonů které dávají mozku informaci o tom zda máme hlad nebo jsme nasyceni. Leucin zvyšuje produkci hormonu inkretinu, který signalizuje pocit nasycení.

Leucin ze sáčků a Garcinia cambogia z tablet zároveň dokážou stimulovat centra přímo v mozku, především hypothalamus a tak regulovat příjem potravy ve smyslu jejího snížení. Green coffee z tablet s leucinem také zvyšují produkci inzulinu a zároveň stimulují přijímání glukózy svalovými buňkami, čímž tělu pomáhají zpracovávat krevní glukózu nezávisle na inzulínu, čímž se částečně zamezí její přeměně na tuk. Dále zajišťují ochranu před ztrátou svalové hmoty tím, že ve svalech aktivují recyklaci glukózy

Doporučení k přípravku DIETAL:

Výrobek je vhodné doplnit přípravkem „Green Coffee zelená káva extra silná 60 tbl.“ pro zvýšení účinnosti detoxikace a přípravkem s názvem „Kardiofit“ na snižování hladiny toxického homocysteinu, neboť většina lidí s nadváhou má hladinu krevního homocysteinu nadnormální.

Pokud jste názoru, že zázračné výrobky na hubnutí neexistují máte pravdu. Neexistují přípravky, které nahradí silnou vůli člověka snažícího se zhubnout. Je však pravdou, že vhodně volený doplněk stravy může být užitečným pomocníkem a jedním z faktorů v dosažení požadované postavy. Dietal je ideálním doplňkem stravy při snaze zhubnout a při očistných kůrách. Doplňkem, který vám pomůže dosáhnout stanovených cílů a ulehčí náročné období hubnutí mimo jiné také i tím, že na to člověk není úplně sám.

Přípravek lze zakoupit v tradičních českých lékárnách.

Kontakty pro objednávání přípravku: 603 141 931, www.medicinka.cz

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky jídlo hubnutí nápoj Prima nákupy glukóza

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.