Nativia

Česká společnost Nativia s.r.o. je na trhu od roku 2012. Jejím posláním je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva, pochoutky a další doplňky, sestavené podle vlastních receptur za využití maximální odbornosti, vzdělání a zkušeností tvůrců. Důraz je kladen na vysokou kvalitu vstupních surovin a obsah živin zabezpečujících zdravou a hlavně přirozenou výživu psů a koček.

Krmiva Nativia jsou vyráběna v České republice prostřednictvím moderních technologií v režimu, který splňuje podmínky norem ISO 9001 a HACCP a během jejich vývoje a výroby není využíváno žádných pokusů na živých zvířatech. Informace o výrobním postupu a složení výrobků jsou vždy uváděny pravdivě, v souladu s legislativou a prezentovány detailně a srozumitelně tak, aby zákazník věděl, co kupuje a nebyl klamán.

Nativia pro psy s jehněčím masem. Vzhledem k tomu, že se objevuje stále více psů s prokázanou alergií na kuřecí bílkovinu, nabízíme v sortimentu kompletní řadu s jehněčím masem. Tato vysoce hypoalergenní řada je rovněž ošetřena přírodními antioxidanty ve formě směsi tokoferolů a rozmarýnového extraktu.

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky pes Česko Prima nákupy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.