Zlaté-mince.cz

Věnovat do kolíbky zlatý dukát při narození dítěte je stará česká tradice. I v nejchudších rodinách bylo každé miminko obdarováno zlaťákem, aby v životě netrpělo nouzí. Vůbec nevadilo, že v rodinách kde bývalo hodně dětí, to byl vždy stále tentýž zlaťák.

V dnešní uspěchané době bychom se občas měli zastavit a zamyslet nad tím malým zázrakem. Jak jinak nazvat příchod nového človíčka na svět? Jedinečnost tohoto okamžiku jen podtrhuje pamětní medailon z ryzího zlata s půvabným motivem.

Jde bezesporu o ten nejoriginálnější dárek k narození miminka. Medailon se dodává v dárkové krabičce, zakoupit ji můžete v obchodě v Obecním domě v Praze.

Zlatý dukát vám rádi doručíme na vaši adresu. Zasíláme po celé ČR i na Slovensko. Objednejte si z pohodlí svého domova na adrese https://www.zlate-mince.cz/zlatak-k-narozeni-ditete-2020-00009932

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky Slovensko rodina Česko Praha Prima nákupy Obecní dům dukát

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.