Značka SCANquilt

Značka SCANquilt si zakládá na vysoké kvalitě zboží, je vaší inspirací více než 25 let. Dlouhodobě nabízí jeden z nejširších programů lůžkovin a přináší nové designové trendy v bydlení. Na českém trhu patří mezi přední prodejce a výrobce bytového textilu, úspěšně rozvíjí a doplňuje pro své zákazníky kolekce nových vzorů povlečení, prostěradel, ručníků, nealergenních přikrývek a polštářů. Naší snahou je přinášet styl, hravost a pohodu do vaši

Ve značkových prodejnách a e-shopu scanquilt.cz naleznete více než 600 vzorů a barev kvalitního povlečení v mnoha provedeních – od klasické bavlny, krepu a hřejivého flanelu, až po nežehlivé saténové z dlouhovlákné česané bavlny nebo sametové z mikrovlákna.

Velký výběr 20 typů komfortních přikrývek s rozličnou hřejivostí, variant polštářů a matracových chráničů uspokojí všechny zákazníky.

Obsahují velmi kvalitní nealergickou výplň z polyesterových prostorově tvarovaných dutých vláken bez přidaných chemikálií.

Vše stylově doplňuje barevná škála bavlněných prostěradel v provedení jersey lycra, froté, satén, také designové plédy, polštářky a mnoho variant hebkých osušek i doplňků do kuchyně.

Odborný personál prodejen vám ochotně poradí a usnadní klidný nákup v příjemném prostředí. Věříme, že se nám podaří naplnit vaše představy o vkusném a útulném domově.

-PR článek-í

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.