Celebrity

25. ledna 2015 04:30

Anna Kopečková

Herci v reklamách: Dejte hlas tomu nejlepšímu

Když je reklama povedená, zapamatuje si ji snad každý. A když v ní navíc účinkuje nějaký slavný herec nebo herečka, je někdy jejich výkon lepší, než v celovečerním filmu. Dejte svůj hlas těm, kteří vás při propagování nejrůznějších produktů nejvíce zaujali.

Od dnes již legendární reklamy na kávu „Douwe Egberts alias vašutku“, v níž jako jeden z prvních slavných herců hrál v novodobé České republice Marek Vašut, uplynulo již téměř čtvrtstoletí. V české reklamě se přitom již v době první republiky vystřídaly desítky i těch nejrenomovanějších herců a hereček: Adina Mandlová, Lída Baarová, Theodor Pištěk, Vlasta Burian, Antonie Nedošínská a mnoho dalších … tato slavná herecká jména účinkující v reklamě potvrzují, že reklama nebylo sprosté slovo. Ty opravdu povedené reklamy lze možná dokonce považovat za umělecká díla.

Jak je tomu dnes? Které společnosti a značky sázejí na slavné české celebrity v reklamě? Jak jsou herci hrající v reklamě oblíbení veřejností? Jsou opravdu všichni těmi správnými ambasadory značek a reklamních poselství?

Podívejte se, jak zvládá reklamy, dokonce i ty české, nesmrtelný Chuck Norris:

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace v rámci soutěže kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka ve spolupráci s Hereckou asociací a FTV PRIMA vyhlásila historicky první anketu „O nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě“. Short list reklamních spotů a jmen herců najdete TADY (Chuck Norris tam bohužel není...).

Ceny těm nejlepším budou předány 25. února v Klubu Lávka na slavnostním gala večeru Prima Zlatá pecka 2014. Více informací najdete ZDE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.