zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Prima spouští nový video web Prima Pauza. Přináší výběr nejlepších videí v krátkém formátu

Prima Pauza
Autor: FTV Prima Prima Pauza
-red- , Vydáno: 22.07.2021
Nová platforma Prima Pauza umožní sledovat nejzajímavější video obsah v krátkém čase. Produkt se zaměřuje na mladé a zaneprázdněné uživatele, kteří se chtějí bavit i dozvědět se podstatné informace, ale nemají tolik času, aby zhlédli celý pořad, a také na diváky televize Prima, jež zajímá bonusový obsah k vytvářeným pořadům.

reklama

Prima Pauza je především pro mladé diváky a uživatele

„Prima Pauza cílí na mladé publikum, které je díky sociálním sítím zvyklé na zábavu a krátká videa. Rozhodli jsme se proto, že pro ně vytvoříme na míru novou platformu, založenou na stručném, ale výstižném obsahu, který je možné sledovat v každé krátké pauze. Kromě zábavy a oblíbených seriálů pro Prima Pauzu vytváříme vlastní obsah a bonusová videa k novým pořadům skupiny Prima,“ říká Filip Vážanský, manažer nelineárního obsahu skupiny Prima, který za novou platformou stojí.

Jaké hity najdete na Prima Pauze?

Prvními pořady, které si o prázdninách mohou milovníci krátkého obsahu pustit, patří populární seriály Krejzovi, Ohnivý kuře, Přístav nebo V.I.P. vraždy, jejichž děj je sestřihán do 12 minut.

Ze zábavných pořadů bude v nejkratším možném čase možné zhlédnout recepty z pořadů Karolína, domácí kuchařka a S Italem v kuchyni nebo videa z Vychytávek Ládi Hrušky, cestovatelský pořad Ženy na cestách nebo reality show Tlouštíci či talk show Nečum na mě. Nebude chybět ani bonusový a exkluzivní obsah k novým podzimním pořadům z Prima Hvězdné sezóny. Obsah je možné zhlédnout zdarma bez registrace na pauza.iprima.cz.

Prima Pauza
Autor: FTV Prima Prima Pauza

„Rozhodli jsme se prohloubit stávající spolupráci společnosti Seznam se skupinou Prima a synergicky propojit naše síly. Prima nám poskytuje vlastní video obsah, který jí pomáháme dostat k další cílové skupině a onlinovým divákům. Výsledkem je větší vizibilita Prima pořadů a společná monetizace již existujícího televizního obsahu,“ uvádí Igor Kalaš, Business Development ředitel ze společnosti Seznam.cz.

Prima se řadí mezi lídry v online videu na českém trhu

Skupina Prima se dlouhodobě řadí mezi lídry v online videu na českém trhu. V květnu zhlédli reální uživatelé celkový objem videí, který by jednomu Čechovi průměrně vydal na třináct životů. Celkem uživatelé zhlédli video obsah za 1 005 let. Z celkového času 72,15 miliard sekund video obsahu na českém internetu drží skupina Prima s webem iPrima.cz 44% podíl s 31,72 miliardami sekund. V červnu se web iPrima.cz se s 4 951 524 reálnými uživateli zařadil mezi TOP 5 webů na českém internetu. Mezi přední formáty ve videoarchivu se zařadila reality show LIKE HOUSE i v červnu s 4 469 915 video přehráními. Druhé místo ve videoarchivu iPrima.cz obsadil seriál Slunečná s 1 594 524 přehráními a na třetím místě je seriál Sestřičky s 689 789 přehráními. Mezi nejoblíbenějšími pořady v iPrima Videopůjčovně se umístily seriály Slunečná a Sestřičky a filmy Princezna zakletá v čase, 3BobuleŠarlatán.

Zdroj: NetMonitor – SPIR – Gemius, květen a červen 2021, ATO-Nielsen Admosphere

reklama

Související témata: Prima pauza , video , Prima Hvězdná sezóna

reklama

Přečtěte si také

reklama