Věřili byste, že Markéta Fialová slaví padesátku? Připomeňte si její začátky

Vůbec se nám nechce věřit, že moderátorka Markéta Fialová slaví padesátiny. Vypadá vážně skvěle a tento věk by jí nikdo nehádal. Nejlepší dárek už zřejmě dostala, nový pořad Zprávy z regionů. Dnes ji ovšem čekalo velké překvapení: gratulace od kolegů a oslava v přímém přenosu pořadu Nový den. Markéta, která původně myslela, že půjde o rozhovor, neudržela slzy: „Vy mě dostáváte úplně do kolen, já vám mockrát děkuji.“

Mezi prvními přišel Markétě poblahopřát moderátor Libor Bouček. Označil ji za jednu z nejvýznamnějších mediálních osobností a popřál jí, aby dnešní den byl pro ni tím nekrásnějším.

„Dnes vyslechneš možná stovky, možná tisícovky přání. Jsi jednou z nejvýznamnějších tváří velmi konkurenčního mediálního prostředí tohoto milénia, ve kterém lidé dávají do popředí ego a kde ty lokty jsou strašně ostré. Ty si zachováváš laskavost, úsměv, dobrotivost a jsi přesnou definicí toho, co by měl být kolega. My ti přejeme, ať je to tvůj co nejhezčí den, strašně si vážíme, že jsi v tak významný den přišla k nám,“ popřál jí.

Markétu přání dojalo, až se rozplakala: „Moc ráda bych si s vámi ťukla, ale s rodinou jsme si slíbili, že všechny oslavy necháme na léto. Kulatiny slaví totiž i můj manžel,“ prozradila.

V pořadu Nový den si mohli diváci připomenout profesní dráhu obíbené moderátorky záběry z archivních vysílání. Na konec videa přidali kolegové i krátké blahopřání: „Přejeme ti všechno nejlepší a doufáme, že budeš ještě dlouho zdobit televizní obrazovky.“ Na video se můžete podívat i vy.

Připomeňte si profesní dráhu Markéty Fialové:

Fialová začínala kariéru v deníku Mladá fronta, později přispívala do několika časopisů a novin, v České televizi pak působila nejen jako redaktorka, ale i dramaturgyně či reportérka investigativního pořadu Fakta. Působila na Primě a Nově, odkud si ji diváci mohou pamatovat hlavně z Televizních novin či pořadu Střepiny, který moderovala od roku 2014. V této televizi tvořila dlouhých osm let moderátorskou dvojici s Karlem Voříškem. Poté, co Voříšek Novu opustil, začala moderovat sama.

Na konci roku 2019 přestoupila do teprve vznikající televize CNN Prima NEWS, kde pracuje dodnes. Markéta Fialová je také již několik let patronkou charitativního projektu Spolu proti bariérám.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.