Zásadní změny u Hany Zagorové! Co Štefan Margita prozradil o jejím zdravotním stavu?

Hanu Zagorovou postihl postcovidový syndrom a ve chvíli, kdy byla hospitalizovaná v nemocnici, to s ní vypadalo hodně zle. Její manžel Štefan Margita nám prozradil, jak se Hance daří nyní. Bude rušit další koncerty?

Po hrůzných zprávách, které popisovaly zdravotní stav Hany Zagorové, se snad konečně blýská na lepší časy. „Hance se daří dobře, zaplaťpánbůh, musím zaklepat. Dostává ještě léky na záda, protože je měla zlomená a bylo to hodně špatné. Na to ale bohužel žádná sádra neexistuje, to se musí zahojit,“ popisuje její manžel, operní pěvec Štefan Margita.

Haně Zagorové už je opět do zpěvu

Zdravotní stav Zagorové byl ze začátku hodně špatný, což potvrdila i čtrnáctidenní hospitalizace v nemocnici. Mohl za to postcovidový syndrom, který přišel až dva měsíce po uzdravení. Nyní už jí je ale opět do zpěvu. „Hanka plánuje a chystá nový program. Už si zpívá doma, což je velmi dobrá zpráva – takže zažívám zase tu diskotéku Hany Zagorové. Ona se zavře, pouští si písničky a zpívá, to mě moc potěšilo,“ pochvaluje si Margita lepšící se zdravotní stav jeho ženy.

Koncerty by se už rušit neměly, největší bude v O2 areně

Fanoušci se tedy nemusí bát, další koncerty by se neměly rušit a ty, které už zrušené jsou, čeká náhradní termín. Na Hanu Zagorovou a Štefana Margitu se můžete těšit 16. června v O2 areně, kde společně plánují koncert.

Štefan Margita také vystoupí v televizi Prima, kde jako VIP host zazpívá se svým doprovodem v pořadu Inkognito!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.