Petr Kraj vyřeší případ Čarodějnice

V sobotu se v Temné Kraji ukáže, jestli Petr Kraj dokáže společně s trojicí svých nových kolegů najít mezi zaměstnanci distribuční firmy dobře ukrytého vraha. Podle kriminalistické psychologie ho ke zločinům vede jeho vyšinutá nenávist k ženám. A právě tato nenávist ho nutí vraždit dost brutálním způsobem.

Oblíbený seriál Temný Kraj se v reprízách vrátil na obrazovky Primy. Již tuto sobotu uzavře Petr Kraj svůj první případ po svém příjezdu na venkov. Plánoval si sice odpočívat, ale skutečnost se ukázala poněkud odlišná. Podívejte se na upoutávku z dalšího dílu.

Zkušený pražský kriminalista Petr Kraj narazí ve svém zdravotním volnu na malebném venkově na sériové vraždy žen, připomínající strašidelnou pověst o čarodějnici.

Práce Kraje propojí s trojicí kolegů z okresního oddělení a jejich případy a pátrání po pachateli je společně zavede do firmy, která distribuuje a opravuje automaty na kávu.

Ukáže se také, co se skrývá za Petrovým stále zhoršujícím se zdravotním stavem. Je to s Petrem opravdu tak vážné, jak mu lékař naznačil již v prvním dílu?

Nezapomeňte sledovat seriál Temný Kraj také online. Právě tam najdete také mnoho informací o oblíbeném seriálu a jednotlivých postavách. Dočtete se tam již také pár zajímavostí z příprav druhé řady tohoto oblíbenéhé seriálu, jehož natáčení v těchto dnes končí.

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.