10 nejlepších fotek ze zákulisí Přístavu od Kateřiny Kairy Hrachovcové!

Kateřina Kaira Hrachovcová se svou postavou Mili naprosto odbourala všechny diváky Přístavu, kteří na ni nedají dopustit. Sympatická herečka náš web několik měsíců také zásobovala fotkami se zákulisí. Jaký je svět Přístavu očima Kairy?

Mili je sice od povahy Kateřiny Kairy Hrachovcové hodně vzdálená, ale známá představitelka seriálových a divadelních postav si ji upravila podle svého. Chemie mezi herečkou a charakterem seriálové postavy zafungovala na jedničku, diváci se tak každý týden v pátek těší na další scény Milenky a jejího chotě Radima Pátka (Petr Čtvrtníček).

Kaira je kromě herectví obdařená i jinými talenty, jako je například malování, nebo se snaží zachytit svět fotografováním. Samozřejmě, že kromě soukromí zachycuje i momenty, které zažívá v práci. Podívejte se na ty nejlepší.

Vybrali jsme pro vás 10 nejlepších fotek, převážně selfíček, z mobilu herečky Kateřiny Kairy Hrachovcové:

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.