4 nejlepší momenty ze 74. dílu Přístavu

74. díl díl Přístavu byl duchařský. Mili vyvolávala ducha otce Krupičky pro Pepu a Viktora Drtinu, jež pro něj měli několik otázek. Podívejte se na 4 nejlepšé momenty z Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Milenka společně s ostatními obyvateli Zátoky svolá duchařský večírek v Přístavu a budou vyvolávat zesnulého Krupičku.

Hola, hola duchu!

Vyvolávání ducha bude úspěšné, ale odpověď celou skupinku velice překvapí. Nejde ani obsah jako formu odpovědi. Mili má následně obrovské bolesti hlavy a v noci se jí zdá o duchovi starého Krupičky. Sama potom zjistí, že jí duch dal prostřednictvím snu přesný návod, jak to všechno v minulosti s láskou Drtinové a Krupičky bylo doopravdy.

Nejpřekvapivější a nejodvážnější scéna z celého dílu

Překvapivější scénu by v této epizodě Přístavu nejspíš nikdo nenašel. Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Jedna z nich se dokonce Marka Skálu pokusila svést. José přijme jejich nabídku bavit se a alkohol teče proudem. Slečny chtějí namalovat akty a v tom nejlepším je přistihne Ivana Braunová.

Hysterická scéna Terezy kvůli Romanovi a jeho dítěti s lesbou

Roman v minulém dílu dostal nabídku od bývalé přítelkyně Hany, aby se stal otcem jejího dítěte. Hana teď chodí s Danou a potřebují biologický materiál. Jelikož už Romanova přítelkyně dítě neplánuje, byla by to jediná šance pro Romana mít dítě. Roman už je rozhodnutý do této výzvy jít a svěří se Tereze.

Lukáš Petrovi radí v kariéře

Petrovihrozí konec kariéry, protože nedává do vystoupení úplně všechno. Respektive do marketingu, protože jehokonkurence dělá i youtube videa, a tak sbírá fanoušky. Petr nemá na nic peníze a Lukáš mu nabízí svůj nápad, který je dost nebezpečný

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.