5 otázek na poslední díl Přístavu (č. 54). Hlasujte!

V 54. dílu Přístavu s názvem Ať se houpá jste mohli vidět pár scen, u kterých se zrodilo několik otázek. Třeba ve chvíli, kdy se ukáže, že Josého Olga má v Itálii kamaráda. Je to nevěra? Měl by si José najít někoho jiného? Hlasujte!

V 54. dílu Přístavu se řešila hlavně tvrdohlavost Pátka, který si odmítl vzít Mili jen kvůli tomu, že svatba je pro něj moc drahá. José třískl s telefonem, kde na druhém konci byla Olga, která odmítla přijet do Čech jen kvůli loveckým hodům. Drozdovi zjistili, že Olga nebude v Itálii tak úplně sama a Krupička se snaží sbalit sestřenici Terezy, Koblihu. Zatím marně.

Jediné, co se zatím pohnulo tím správným směrem, je Radim Pátek. Toho sice muži ze Zátoky museli ototčit hlavou dolů a pověsit ho na strom, aby si uvědomil jakou dělá chybu, že odmítá Milenku Hrdou. Nakonec se Radim pochlapil a Milenku opravdu požádal o ruku.

1)

2)

3)

4)

5)

Další díl Přístavu uvidíte už v pátek ve 20.15!

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.