5 vychytávek do bytu od Dívky ve žlutém

Jitka, kterou všichni znáte jako bloggerku z blogu Dívka ve žlutém, kromě pečení také ráda zútulňuje svůj byt. Nedávno se totiž přestěhovala zpátky do Špičky a pokouší se doma pořádně zabydlet pomocí různých vychytávek, které si můžete vytvořit i vy!

Nedávno jsme Jitku poprosili o to, aby nám bloggerka prozradila ty nejlepší recepty na sladké dezerty. Pět tipů už nám Jitka dala a můžete je najít tady.

Tentokrát jsme Jitku poprosili o to, aby nám vybrala pět nejlepších vychytávek do bytu z jejího blogu. A co budete potřebovat? Šikovné ruce a dostatek prostoru pro umístění skvělých doplňků do bytu! Jitka často bloguje také o dění v Zátoce, protože tam má několik přátel. Na www.divkavezlutem.cz najdete všechny její postřehy ze života, nápady a recepty.

Co Jitka doporučuje?

Provázkové podtácky

U nás v Přístavu už skoro nikdo nemá doma na stole kolečka od sklenic. Podtácky z provázků totiž vyrábím tak často, že už jsem jimi obdarovala snad všechny. :)

Zkuste je také! Stačí vám jen hezký provázek, tavicí pistole a 10 minut času.

Návod najdete TADY

Rám na fotky

José mě naučil fotit na Polaroid a já dlouho přemýšlela, jak si výsledné fotky vystavit. Nakonec jsem si vyrobila snadný rám ze starého obrazu a každý, kdo ke mně přijde na návštěvu, ho k mojí velké radosti hned chválí. :)

Návod najdete TADY

Časopisová podnožka

Přiznám se, že i když jsem hodně tvůrčí člověk, chvilkou pořádného odpočinku rozhodně nepohrdnu. Aby moje lenošení bylo ještě příjemnější, z hromádky starých časopisů a pohodlného polštáře jsem si vyrobila praktickou podnožku.

Návod najdete TADY

Podnos na vzkazy

Když se Pavlína Krupičková zase rozhádala s Pepou, vyrobila jsem pro ni jako dárek podnos, na který může Pepovi psát milé vzkazy. Nedávno se mi svěřila, že ho často používá, jen ony vzkazy jsou prý občas nepublikovatelné… :)

Návod najdete TADY

Malovaný hrneček

S Johankou jsme v poslední době hodně tvořily vychytané hrníčky do mojí domácí kavárny. Tyhle jsou moje oblíbené, nazdobené lakem na nehty. Stačí pár minut a je hotovo!

Návod najdete TADY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.