5 změn, na které se ve druhé řadě Přístavu můžete těšit

Seriál Přístav se vrací po vánoční pauze na televizní obrazovky. A zatímco my momentálně mrzneme, Přístav vám nabídne horké léto a spoustu změn. Prozradíme vám ty nejzásadnější, které uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Druhou řadu seriálu uvidíte už 6. ledna ve 20.15 na Primě a rozhodně se nudit nebudete. V Zátoce totiž nastalo několik změn. Ze svěžího jara jsme se přehoupli do horkého léta. Hospoda Přístav znovu prožívá žně, protože po blízké cyklistické stezce projíždí několik desítek cyklistů denně, kteří se moc rádi zastaví na jedno vychlazené. Roman Mareš tak s Josém Pivodou nemají čas ani na to se na chvíli zastavit, letní sezona je zkrátka v plném proudu.

V jakém stavu se Zátoka nachází? Johana je stále ještě v Anglii, kde obsluhuje Angličany v baru, zatímco svého Petra nechala doma. Milenka vaří v Přístavu ostošest a druhý majitel Přístavu Marek už zase chybí...

Na jaké další změny se ve druhé řadě můžete těšit?

1) Koblize zbývají 4 měsíce do porodu

Kobliha už se viditelně zakulatila a poznává skrytou stránku svého přítele. Ten ji opečovává a zakazuje jí cokoliv dělat, i když z toho Kobliha šílí.

2) Roman s Terezou se stěhujou do domu

Roman s Terezou udělali další velký krok ve svém vztahu. Rozhodli se k sobě sestěhovat. Stěhují se do Zátoky, kde si vedle Krupičkových koupili nový domek. A hned první noc v novém domě nastanou problémy...

3) Radim Pátek tajně předělává chatu

Radim se konečně rozhodl investovat svoje těžce vydělané peníze a přestavuje půdu. Milenka však nesmí nic vědět, protože to bude překvapení.

4) Do Přístavu přichází slavný dětský herec

Jmenuje se Adam Drak (hraje Jakub Kohák) a přijíždí do Přístavu, aby zde pobyl nějakou chvilku, celou dobu se však chová dost podivně. Romanovi a Josému je však krajně podezřelý. Je to snad nějaká utajená kontrola?

5) Přístav se rozrostl

Zimní nápady Marka Skály, jak rozšířit byznys, pánové opravdu dotáhli dokonce. V létě se tak můžete těšit na stany před Přístavem a zajímavé hosty. Přístav tak získal novou platformu, kde vydělávat.

Nové díly Přístavu můžete sledovat už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.