Blondýna, nebo bruneta? Poznejte Marka Lamboru z Přístavu blíž!

Přístav II – Marek Lambora a osobní kvíz

Herec Marek Lambora v Přístavu hraje syna Radima Pátka a také nového nápadníka Johany Skálové. My jsme mu dali pár kvízových otázek "Buď/anebo". Jak dopadl?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Marek Lambora představuje v seriálu Přístav studenta ČVUT, který se tak trochu zakoukal do místní dívky Johany Skálové. Johana však randí už nějaký ten pátek s Petrem Dvořákem, úspěšným muzikantem. A to je silná konkurence.

Ačkoliv Marek hraje poměrně svéraznou seriálovou postavu (a to má přece v genech), ve skutečnosti je to příjemný mladý muž, který si uvědomuje, že Martin Pátek je trochu frajírek, jenž si vezme to, co potřebuje. Budoucí právnička Johana je však něco, co si jen tak vzít nemůže...

Poznejte Marka Lamboru o něco lépe v našem kvízu. Marka můžete vidět nejen ve Vinohradském divadle, ale i v rámci vystoupení v jiných pražských divadlech.

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.