Bonus: 4 veselé klapky z natáčení!

Každý seriál má i veselé klapky z natáčení. Co se nepovedlo hercům? Chcete slyšet přeřeky nebo vidět momenty, kdy herce zradila technika? Podívejte se s námi.

Následující veselé klapky pocházejí ze 40. dílu Přístavu. Herce před kamerou může zradit leccos. Třeba technika, s kterou mají před diváky pracovat, nebo klidně jejich paměť, či vlastní jazyk. Jako se to stalo Kristýně Kociánové, herečce, jež hraje Ivanku Braunovou, ve scéně s Václavem Jiráčkem, který její zakoknutí bral s naprostým nadhledem.

Na práci s technikou bude vzpomínat i Hana Gregorová, jež hraje Libuši Drozdovou, ta se měla před postavou detektiva Herberta Ouška rozjet na ručně vytvořeném rotopedu. Rotoped ovšem odmítl spolupracovat, a tak se Hana Gregorová musela před kamerou opravdu pěkně zapotit. Zatímco představitel Petra Dvořáka, Petr Lexa, si občas plete "ráno" s večerem...

Podívejte se na seriálové přehmaty:

1) Zakoktání u snídaně

2) Ráno moudřejší večera

3) Zapomenutá pětka

4) Zradí rotoped

Sdílejte článek
Štítky natáčení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.