BONUS s Petrem Lexou. Scéna, kterou jste v seriálu neviděli

Podívejte se s námi na natočenou scénu, která se v Přístavu už neodvysílala. Tvůrcům se do padesátiminutové epizody zkrátka nevešla. Petr zde přivítá svoje fanynky, které se znovu dostaly do jeho bytu.

Petr momentálně řeší velice příjemný problém. Jeho popularita z koncertů neustále stoupá, a muzikant se dokonce dočkal i vlastního fanklubu. Ten mu spravuje pár zapálených fanynek na sociálních sítích. I taková sláva je však občas vykoupená negativy.

Jedním z nich je fakt, že Petra nekontrolovatelně chodí navštěvovat do bytu fanynky. Holky se dozvěděli, kde Petr bydlí, s čímž má mimochodem problém i v realitě sám Petr Lexa.

Seriálový Petr je tak slušný, že holky neumí vyhodit hned. Jejich poslední návštěva po nich však zanechala hotovou pohromu. Podprsenku povešenou na klice. Samozřejmě, že tu našla jako první Petrova přítelkyně Johana. A Petr musel s pravdou ven.

Vy máte možnost podívat se na scénu, která v seriálu nebyla odvysílána. Je to jedna z nepovedených klapek.

Další díl Přístavu uvidíte na Primě v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.