Bonusy z pondělního novoročního Přístavu? Najdete na Facebooku Přístavu!

Po vánoční pauze v pondělí 4. ledna uvidíte v obvyklý čas nový díl svého oblíbeného seriálu Přístav! Chcete vidět jeho bonusy? Podívejte se na Facebook Přístavu, kde budeme každou hodinu dávat jednu ukázku z dnešního dílu!

Pondělní pokračování Přístavu bude hodně zajímavé. Diváci naposledy viděli scénu, kdy Marek oznámil nechápajícímu Pepovi, že odejde s jeho ženou? Pepa Krupička je po Zátoce známý svou žárlivostí a cholerickými reakcemi. Jak bude vypadat jejich odloučení?

Scéna: Pavlína utíká z chaty

Podívejte se na stránky Facebooku Přístavu, kde najdete scénu, jak se Pavlína snaží odejít ze života Pepy. Ten ji však odmítá pustit a udělá scénu nejen před Radimem Pátkem.

Pepa Krupička to však jen tak nenechá, na to můžete vzít jed.

Scéna: Olga má pracovní nabídku, která se neodmítá

Manželství Josého a Olgy je stále v troskách, bohužel se ani během Vánoc nic u této diváky milované dvojice nezměnilo. Nepomůže tomu nejspíš ani fakt, že Olga dostala pracovní nabídku, která se zkrátka neodmítá. Bude k tomu ovšem potřebovat obrovskou podporu svých bližních, kterým se její rozhodnutí ovšem vůbec nezdá.

Co na to Olga? A jak se bude tvářit José? To uvidíte ve scéně na Facebooku Přístavu

scéna: Petr má pro Johanu vážnou nabídku

Petr a Johana se spolu společně sžili a jen máloco dokáže tuto dvojici znovu rozhádat. Petr má pro mladou Johanu nabídku, kterou by snad ještě nečekala. Chce se s ní nastěhovat do společného bytu, kde by byli jen oni dva.

Co na to řekne asi maminka Tereza? A jak ti dva mladí lidé seženou na drahé bydlení peníze? Podívejte se na scénu na Facebooku Přístavu.

scéna: Jak moc bolí zlomené srdce?

Dcera Dr. Jonáše má všechny kluky pěkně na salámu, jak se tak říká. Momentálně platonicky miluje zpěváka Petra Dvořáka, který chodí s Johanou. Na malého Dana Drozda nemá ani pomyšlení a dává mu pořádně zabrat. Dan je do ní ovšem strašně zamilovaný a trpí. José s Dr. Jonášem se společně s dorostenci potkají na pivu a mají o neopětované lásce co povídat. Nejvíc perlí Dr. Jonáš.

Scénu najdete na facebooku Přístavu.

Povánoční díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.