Céčko oceňuje krásy Zátoky: "Já sem tak natlakovanej, že..."

Letní pohoda u Přístavu okouzlila i bývalou "hokejku" a kamaráda Marka, Pavla Císaře. Karel je okouzlen krásou...všeho možného. A dává to značně najevo.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy uvidíte třetí díl seriálu Přístav.

"Ty seš normální hovado, Céčko" dočká se takového označení kamarád Marka. Pavel Císař je dobře zaopatřený ex-hokejista, jenž se přijel podívat na nový byznys Marka. Zátokou a hlavně jejich obyvatelkami je zcela okouzlen. Pavel umí krásu ocenit dost zvláštním výrazivem.

Kamaráde, já když to vidim, ty ředkvičky, tak já sem tak natlakovanej, že kdyby mně připojily na EKG, tak ty měřáky buchnou.I takto se dají ocenit krásky koupající se v Sázavě. Pavel sice přijel s blonďatou milenkou, která v Přístavu způsobí pravé peklo, ale rozhodl se v Zátoce trávit sám více času. Během hospodských dýchánků tak bude mít samozřejmě čas i na to seznámit se s místními mladými kráskami a okouzlit je svým ostrovtipem.

Podívejte se na scénu z pondělního dílu:

Přístav uvidíte už v pondělí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.