CELÁ SCÉNA: Radí, to bys byl kozlovrah!

V upoutávce na páteční Přístav většinu fanoušků zaujala hláška Mili, že pokud by Radim chtěl opravdu zabít kozla Oldu, byl by kozlovrah. Podívejte se tedy už dnes na celou humornou scénu s předstihem!

Když se kozel Olda zničehonic ztratí z výběhu Přístavu, jsou všichni na nohách. Ze štamgastů z hospody se ihned stanou amatérští kriminalisté, kteří sbírají důkazy kriminálního činu. Nikdo však neví, kam se Olda skutečně poděl.

Nikoho by totiž nenapadlo, že by Oldu mohl skutečně někdo ukrást. Přitom, co se kradení v Zátoce týče, všichni ví, na koho se obrátit. Radim Pátek je známá firma a ani tentokrát zcela nezklame. Kozel Olda je schovaný přivázaný za jeho chatou. A proč by zrovna Radim Pátek měl ukrást živé zvíře?

Svatba je svatba

Radim myslí dopředu a ví, že ta slíbená svatba s Milenkou bude něco stát. Tak se rozhodl Oldíka zužitkovat na klobásky a řízečky, aby byla svatební hostina co nejbohatší. Pátek si přitakáním na svatbu uvědomil, jak je Milenka v jeho životě důležitá, což se potvrdí znovu. Milena ho zachrání od totálního zavrhnutí obyvately Zátoky. Což by se jistojistě stalo, kdyby se Olda našel až na talířích během jejich svatby.

Podívejte se na celou scénu, kterou jste mohli vidět v upoutávce na páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky ztráta

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.