CELÉ VIDEO: Krupice to vybalila! Co chce říct Markovi?

Krupice přijíždí před Přístav v novém autě a před dveře hospody ji doprovází statný mladý muž. Pavlína se v Přístavu objeví nečekaně s větou, že "ale opravdu někoho má". Co si o tom Marek může myslet? Snaží se jí vzít vítr z plachet. Povedlo se?

Krupice stále pracuje v Praze jako kadeřnice, ale pravidelně dojíždí za Markem do Zátoky. Riskute tak to, že se tam bude potkávat se svým budoucím exmanželem. I za to jí to však stojí. S Markem jsou zamilovaní, proto Marek čeká za záhadnou a neopodstatněnou návštěvou nůž do zad.

Krupice má tajemství

Aby ušetřil sobě a Pavlíně veškeré stresy, chce kadeřnici během jejího projevu vzít vítr z plachet a řekne, co si myslí, že se děje. Pátek ho na to upozorňoval pár sekund, než Pavlína přišla do hospody. "Už se mnou nechceš bejt, našla sis jinýho frajera," říká smutně, zatímco se Krupice směje. Má pro něj totiž úplně jinou zprávu, kterou by Marek rozhodně nečekal.

Podívejte se na video z pondělního dílu.

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.