Člověk bojuje sám se sebou, říká Vanda Hybnerová z Přístavu o sobotní Pevnosti Boyard

Už v sobotu večer ve 20.15 uvidíte na Primě Vandu Hybnerovou, kterou znáte z Přístavu jako soudkyni Terezu Skálovou. V seriálu působí Vanda jako úzkoprsá soudkyně, v Pevnosti Boyard uvidíte pravou Vandu Hybnerovou. Jako šikovnou prima parťačku!

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Na pevnost Boyard opět míří pětice odvážných. Jak si povede Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický.

Není soutěživý typ, ale Pevnost ji pohltila

V dalším dílu opět nebude chybět adrenalin ani zábava. A jak si účast v soutěži užila Vanda Hybnerová: „Výzvu jsem přijala ráda, kvůli návratu do dětství. Protože já jsem na soutěži vyrostla, ta soutěž běží skoro třicet let. Druhý důvod byl, že já jsem chodila do skauta, kde jsme plnili takový ty rychlošípácký bobříky a já jsem byla držitelkou Hiawathovy zkoušky, což byla těžká indiánská zkouška skládající se z jedenácti orlích per – bolesti, hladu, samoty, …, tak jsem si říkala, že je čas téměř po třiceti pěti letech zjistit, jestli se ještě hecnu. Jsem strašně ráda, že jsem to udělala. Já vlastně nejsem soutěživý typ, že bych dělala věci na čas a na výsledky, ani žádný sport jsem nedělala, že bych se potřebovala s někým poměřovat, ale tady člověk bojuje sám se sebou, to není soupeření s někým a výsledkem jsou peníze na něco dobrýho. Točili jsme v počasí kolem 40 stupňů, pevnost byla rozpálená, takže člověk bojuje o holý život s počasím a jen běhat mezi patrama bylo náročný. Taky nesnáším asi od třinácti let řetízkovej kolotoč, ani na lochnesku nevlezu, tak jsem dostala disciplínu, které se říká ruleta, kde se místo kuličky točí ten člověk v takovém křesle – a upřímně si z toho nepamatuju nic, člověk se naladí, že má splnit úkol. Získala jsem klíč, což považuju za zázrak.“

Co uvidíte v sobotu na Primě ve 20.15? Pevnost Boyard!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.