Co bude s postavou "Kukyho", kterou ztvárnil zesnulý Boris Hybner?

V sobotu odpoledne jsme vám přinesli zprávu, že herec, pedagog a představitel pantomimické školy Boris Hybner, odešel po krátké nemoci. Borise Hybnera mohli diváci Primy vídat v seriálu Přístav, kde hrál němého funebráka. Zeptali jsme se tvůrců, co plánují s jeho postavou dál.

Sobotní odpoledne všechny zasáhla oficální zpráva, že Boris Hybner zemřel. Diváci se po nešťastném oznámení začali ptát, co bude s jeho seriálovou postavou "Kukyho", neboli Kukačky, jenž byl němý funebrák v Zátoce a v seriálové hospodě Přístav čestným návštěvníkem.

Boris Hybner díky této postavě mohl do televize částěčně přenést i umění pantomimy. Postavu Kukačky si totiž tak trochu vymyslel sám: „Když mě oslovili, říkal jsem, že nechci žádný text a oni mi vyhověli. Kukačka je takový černý brouk, který je v té žoviální hospodské společnosti zvláštní element. Mlčí, kouká, nosí černý nepadnoucí oblek a dřeváky. Ty jsem navrhl já. Je to detail, který ale postavu ozvláštní. Černý oblek jsem nikdy v životě neměl. Když jsem se ženil, tak jsem si ho půjčoval.“

Jak to bude s Kukym dál?

Diváci se teď ptají, jak to bude s oblíbenou postavou Kukyho dál. Tvůrci seriálu oznámili, že úmrtím Borise Hybnera se uzavírá v Přístavu i dějová linka divácky oblíbeného Františka Kukačky. Postavu přeobsazovat nebudou, jelikož byl Boris Hybner jediný a jedinečný. Jeho náhlý odchod celý štáb velmi zasáhl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.