Co budou dělat Radim a Mili, až budou mít stará kolena?

Přístav II (10) – Co budou dělat Mili a Radim na starý kolena

Pokud jste nestihli páteční Přístav, přišli jste i o perfektní scénu Mili a Radima Pátkových, kteří se chladí v autě syna Radima. Martin je student ČVUT a umí s počítači, takže jsou na něj oba pyšní. Ale tím to nekončí...

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili má během desátého dílu Přístavu opravdu hodně co říci, ale v hlavě má i několik otázek. Třeba stále nepochopila, co vlastně ten syn Radima dělá. Na rozdíl od ní to pochopili v Zátoce úplně všichni, hlavně Adam Drak.

Mili si zatím s Radimem užívají během parného léta v dodávce Martina, který má klimatizaci (podle Mili klimakterium) a jsou na něj náležitě pyšní. Plánují, jak se o ně šikovný Martin postará na stará kolena. Mili se vyjádří i na účet Adama Draka. Trefně!

Podívejte se na všechny díly Přístavu v našem online archivu Prima PLAY.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.