Co dělá představitelka Lily Braunové v létě? První dny se jí příliš nepovedly

Olga Želenská využila pauzu v natáčení seriálu TV Prima Přístav a vyrazila na dovolenou do Španělska. Dovolená ale začala pro představitelku svérázné operní pěvkyně Lily trochu dramaticky.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA PLAY

Olga Želenská totiž něco špatného snědla a první dva dny jí bylo hodně špatně od žaludku. „Celé jsem je prozvracela a říkala si, že to je fakt úžasná dovolená. Nevím, po čem to bylo, ale alkohol to rozhodně nebyl, piju jen nealkoholické pivo. Naštěstí se mi pak udělalo líp,“ popisovala herečka, která plánovala, že ve Španělsku se bude jen povalovat na pláži, číst si, spát a úplně vypne. „To bych ale samozřejmě nevydržela, tak se snažím být co nejvíc ve vodě a hodně plavat. Každý den uplavu tak kilometr, počítám si tempa, a když to neuplavu za den, zbytek si schovám jako rest do příštího dne. Je tu moc krásně, obdivuju a fotím si, jak tu všechno krásně kvete,“ líčí Olga Želenská.

Principálka divadla čte a čte

Olga Želenská, Foto: All

Protože ale nezapře principálku divadla, práci nemohla jen tak hodit za hlavu. „Přivezla jsem si s sebou pět divadelních her a všechny jsem je stihla přečíst hned v prvních dnech. Jednu z nich jsem si vybrala na repertoár našeho divadelního spolku Háta a už se těším, až ji začneme zkoušet,“ říká herečka, která si užívá poslední volné dny, protože už v polovině července se znovu roztočí seriál Přístav.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.