Co jste viděli v pátém dílu Přístavu? Roman flirtuje jako o život

Letní pohodu v pondělí znovu navodí seriálová novinka Přístav. Přístav uvidíte už ve 20.15 a v něm i Filipa Blažka, který jako přelétavý Roman dovede místní obyvatelky pořádně zmást. A nejen je. Hospoda je opravdu přístav pro pohodu v celé Zátoce.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Zatímco středeční díl byl pořádně napínavý, protože se v něm střetli dva manželské, ale pořádně protichůdné elementy Marka a Terezy, v pondělí si užijeme zase o trochu více humoru a pohody u vody. Hospoda totiž dostala nový jukebox, a tak staré hity od Olympicu zní celou Zátokou.

Johana se vrací do Přístavu. Za Romanem?

Dcera Marka, Johana, se znovu vrací do Přístavu pomáhat. Martin má radost, potřebují brigádnici. Mezi Johanou a Romanem to začíná pořádně jiskřit. Slibná polínka do ohně přikládá hlavně Roman svým neustálým flirtováním a neotřelým humorem, který Johanu okouzluje. Marek svou dceru ve společnosti Romana vidí jen nerad a snaží se Romana upozornit, že jeho flirtování sleduje (s puškou na odhánění potencionálních amantů). Roman však tvrdí, že se nic neděje. Kde je pravda?

Krupice se rozhodla, že nechce celé léto trčet v Zátoce a chce vyrazit s manželem do Itálie. Pepa však moře nesnáší stejně jako jakoukoliv kutluru. Krupice se s ním pořádně pohádá a snaží se přemluvit Ivanu. Ta má však jiné problémy, násilnický expartner Míra se znovu objevil. A chce se k Ivaně znovu vrátit.

Podlehne mu Ivana?

Milenka si barví vlasy a trochu se to nepovede, její jedinou záchranou je Krupice, která se jejím zeleným přelivem hodně pobaví. Můžete se těšit na opravdu vtipnou scénu.

Kde splatit dluh?

Marek Skála neví, jak zaplatit dluh padesát tisíc za kotvení v Přístavu. Tolik peněz nemá, chce si půjčit od Romana, ale ten tolik peněz také nemá. Roman mu doporučí starostu Drozda, jenže Marek k Drozdům dorazí poněkud přopilý, což se rozhodně nelíbí Aloisovi. Odmítne mu půjčit, ale Markovi hrozí žaloba. Co bude dělat?

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.