Co Martin Dejdar vypozoroval u amerických policistů? Galantnost!

Krásné ženy, charismatičtí muži a luxusní auta. To všechno bylo k vidění na slavnostním otevření půjčovny luxusních aut. Akci moderoval Martin Dejdar se svou hereckou kolegyní ze seriálu TV Prima Přístav Jitkou Schneiderovou.

Jitka dorazila na akci v luxusním autě, které ale není její. Přiznala, že luxusní auta se jí líbí a že řídí ráda. „U řízení odpočívám. Drahá auta mají krásný design a – co si budeme povídat – láká mě i jejich rychlost,“ prozradila.

Myslí si Jitka, že jsou ženy horší řidičky? „Myslím, že špatní řidiči jsou jak muži, tak ženy,“ odpověděla.

„Já si kolikrát říkám, když jedu za nějakým nešikovným řidičem, že je za volantem asi žena. Ale pak dojedu na úroveň auta a zjistím, že auto řídí chlap. Takže i mezi námi muži se najdou řidiči – pitomci. A ženám za volantem se tímto omlouvám,“ smál se Martin Dejdar. Ten akci nejen moderoval, ale také si během ní zahrál na bicí. „Když je vhodná příležitost a někdo mě vyprovokuje, rád si za ně sednu a zahraju si s kapelou, jsem ale jenom bubeník-amatér,“ dodal.

Kupovat luxusní auta Martina Dejdara neláká

Martin Dejdar přiznal, že jako většina mužů auta miluje. „Zároveň je beru jako nezbytnou součást svého každodenního života, protože z 365 dní v roce takových 360 dní v autě určitě sedím. Takže od svého auta vyžaduju spolehlivost, pohodlnost a bezpečnost. Když mi bylo dvacet nebo třicet, občas jsem snil o tom, že by se mi líbilo mít Ferrari, Porsche nebo Lamborghini. Dneska, když už jsem starší, mě neláká kupovat luxusní auto. Jednak jsem v nich párkrát seděl, jednak si moc dobře uvědomuju, že každý náhradní díl i servis takového auta jde do desetitisíců, možná i víc. Díky půjčovnám luxusních aut si člověk může svůj sen snadno splnit. Stačí si auto půjčit, vyvézt rodinu nebo přátele někam na výlet, udělat si radost, strávit hezký víkend, a pak auto zase vrátit a neřešit starosti s jeho údržbou,“ řekl Martin Dejdar.

Slavnostní otevření půjčovny si nenechali ujít také Martinovi a Jitčini kolegové ze seriálu Přístav Filip Blažek, Vanda Hybnerová, Dana Choděrová, Barbora Mottlová, režisér seriálu Ján Novák a další tváře TV Prima.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.