Co uvidíte v pátečním Přístavu? Marek s Romanem se konečně potkají!

Páteční Přístav bude mít důležité vyústění. Marek Skáka, který tajně odešel ze Zátoky a Romana nechal na hospodu Přístav samotného, se objevil v pražském bytě. A nebyla náhoda, že se tam potkal právě s Romanem.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Zátoka žije drbem. Nešlo si nevšimnout, že José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti. Lidé se začali vyptávat. Libuše Drozdová společně s Aloisem trpí samotou – na statku jsou už sami. José se rozhodl, že zastoupí Marka Skálu a je ochoten odkoupit i Markův podíl a podnikat s Romanem. Ten ale potřebuje souhlas od Marka a čeká až se objeví.

Ivana se dozví, že José už vztah s Olgou oficiálně ukončil a jde se přeptat Josého, zda je vše v pořádku. José ji drsně odbyde, protože se pár sekund před tím ošklivě pohádal s Olgou po telefonu. Ivaně se chce revanšovat tím, že ji pozve na svou dvanáctiletou whiskey. Během večera však dojde k velkému nedorozumnění.

Marek Skála se konečně objeví, Roman ho málem zabije

Marek stále neodpovídá na SMS a volání Romana a Terezy Skálové. V Praze žije s Krupicí a nikdo netuší, kdy se vrátí do Zátoky, aby zde mohl vést Přístav. Johana zavolá Romanovi, že se její táta Marek staví na večeři. Toho rozčílený Roman využije, sedá do auta a objeví se v bytě přesně ve chvíli, kdy se Marek snaží Johaně vysvětlit, že do Prahy znovu neutíká. Jak to tedy všechno je? Můžeme vám už teď prozradit, že konverzace proběhne i pěstmi.

A jaká bude odpověď Marka Romanovi, který se ptá, co bude s Přístavem dál? To se dozvíte už v pátek na Primě ve 20.15 na Primě.

Na Mili jdou mateřské pudy

Mili si svůj sen nedávno splnila – konečně se po mnoha úskalích vdala za svého Radima Pátka. Nejslavnější šetřílek ze Zátoky se plácl přes kapsu. A to všechno kvůli Mili a jejímu štestí. Ale jak se říká, žena nikdy nedá pokoj, dokud to nedostane a Mili má novou touhu a životní plán. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že je to dítě. Mili je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně – celou jednu tisícovku za měsíc!

Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak – už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

Podobný problém bude mít Arleta. Ta zjistí, že Jonáš dostává od své exmanželky alimenty dokonce v eurech, ale od Jonáše na domácnost z těchto peněz neviděla ani korunu.Jaký bude Jonášův argument?

Ouško vyšťourá něco na Radima. A Radim je v pasti!

Radim Pátek stále odmítá Drtinovi prohlídku jejich chaty a za odkoupení chce opravdu hodně tučnou částku. Všechno se ale změní, když přichází vyšetřovatel Ouško s důkazem o jeho rodičích a spolupráci s STB. Fakt, který se nedá změnit, by Radimovi v Zátoce hidně pošramotil pověst, přistoupí tak na prohlídku novináře z Kanady?

Vše uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky pěstí

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.