Co uvidíte v pátečním Přístavu? Mili se chce rozejít!

Postavy Přístavu jsou v poslední době v pořádné tenzi. Petra Dvořáka čeká náročný pohovor do rádia Song, kde by chtěl pracovat jako moderátor. Roman Mareš zůstal v Přístavu na všechno sám, Marek pomáhá v Praze Krupici zařídít si vlastní kadeřnictví. Co ještě uvidíte v 53. dílu tento pátek?

Roman je ze všeho hodně přešlý, protože Přístav se po tuhé zimě začíná zase rozjíždět a má hodně zakázek během obědů. Marek se ovšem rozhodl pomáhat Krupici, která dala výpověď v pražském kadeřnictví, aby mohla pracovat už jen sama na sebe. Mareš tedy zůstal na všechno sám, v Přístavu mu pomáhá José a Mili stejně jako Tereza, která se do "dřevěné boudy" vlastně skoro už nastěhovala a zjišťuje, jak je v Přístavu šťastná i bez luxusního bytu a života ve velkoměstě.

Petr Dvořák do rádia

Petr, přítel Johany, se ve své hudební kariéře posouvá neustále kupředu. Několikrát týdně má koncerty a manager mu zajistil i pohovor do rádia Song, kde hledají moderátory. Petr se moc nepřipravuje, sází na svůj talent. V rádiu ho všakl dost překvapí, protože na pohovoru je s ním ještě tucet ambiciózních mladých mužů s většími zkušenostmi, než má on sám. Johana ho společně s Lukášem podporuje, pohovor však nedopadne tak úplně podle jeho představ.

Do Přístavu přijede sestřenice Terezy

Říkají ji Kobliha, protože je přijmením Koblížková a také je vdova. Ideální žena do Přístavu, kde je plno slaměných vdovců. Kobliha přijede pro právní pomoc od Terezy. A vzbudí tam pozdvižení. Jejím velkým koníčkem jsou totiž závody rallye. A nejen že má ráda auta, ale dokonce je umí i opravovat. Což obzvlášť Pepu Krupičku (Martin Zounar) nemůže nechat v klidu.

Mili řekne rázné ne!

Mili pláče kudy chodí, protože s ní Radim vůbec nemluví. Nehodlá jí odpoustit, že ho zostudila jako muže a požádala ho o ruku. Radim jí dokonce oznámí, že koupené prstýnky chce prodat Mírovi Šimáčkovi, který je bude na svatbu s Ivankou potřebovat. Mili je vzteky bez sebe. Den blbec ještě potvrdí ve chvíli, když ji Kobliha srazí autem a Mili spadne do bahna.

Mili se ale rozhodne, že si nic nenechá líbit a Radimovi to ještě pořádně natře. Změní Radim na svatbu názor? Nebo se s ním Mili opravdu rozejde?

To uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.