Co uvidíte v premiérovém Přístavu? Hadi se vrací z Itálie za Pivodou

V pátek 26. srpna navazujeme na pokračování Přístavu po prázdninové pauze. Premiérové díly uvidíte tedy už příští pátek. Na co se můžete těšit? Hadi společně s Klárkou přijedou z Itálie za tátou Josém a Mili bude léčit nemocnou Etiku svíčkovou dietou.

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

Hadi se vrátili z Itálie

V 67. dílu, který uvidíte již 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě, uvidíte pokračování. Marek Skála ultimátum přijal a Roman čeká na jeho vyjádření. Mezitím Josému přijíždí jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José je nervózní a snaží se vyrovnat exotickým Benátkám. Rozhodne se dětem zařídit zajímavý, ale pořádně náročný program. Při společně trávených chvílích se José dozví další informace o nevlastním italském tatínkovi dětí a zároveň milenci Olgy, což bude pro Josého těžká zkouška. Olgu stále miluje.

Pepa jedná za zády Koblihy

Dcera jezdkyně ralley, Koblihy, si přeje závodní buginu pro děti, což jí Kobliha jako matka nechce dovolit. Pepa však neodolá a rozhodne se svou nevlastní dceru rozmazlit, buginu ji za zády Koblihy slíbí a opravdu zařídí. Kobliha se celou pravdu dozví náhodou a je pořádně naštvaná.

Účet od vodárny přišel, kde je Pyšta?

Pátkovi konečně přišel účet od vodárny z akce, kdy museli opravit potrubí, protože Pyšta ho během společného hledání s novinářem z Kanady prokopl. Novinář Drtina se brání, že nic platit nebude, zatímco Pyšta je hrůzou bez sebe, když vidí konečný účet. Chce utéct ze Zátoky.

Radim se plácne poprvé v životě přes kapsu

Známý šetřílek Radim Pátek se společně s Milenkou budou muset plácnout přes kapsu. Jejich fenka, milovaná Etika, onemocněla. Mili jde za Dr. Jonášem, protože si je jistá, že ji bolí zuby a kvůli tomu nežere. Dr. Jonáš využije situaci pro vlastní pobavení a nakáže Etice držet masovou dietu (Etika do té doby žrala jen zbytky), tomu se Pátek brání, protože je to drahé. Ze strachy o Etiku však přistoupí na dietu, která spočívá v pojídání pravé svíčkové.

Premiérové díly Přístavu uvidíte už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky svíčková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.