Co uvidíte ve středu? Na Marka útočí lolitka, ale vrací se mu manželka

Založit si hospodu, to znamená být i sociálně aktivní. Prázdniny u vody využívají i sličné studentky vysokých škol, které chtějí zažít dobrodružství. Divokým kráskám budou odolávat i Marek (Martin Dejdar) s Romanem (Filip Blažek). Odolají? To uvidíte už ve středu v Přístavu ve 20.15 na Primě.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Léto a horko svádí k nepravostem a užívání si života plnými doušky stejně jako k vychlazenému alkoholu, jenž chutná nejlépe právě v tyto měsíce. O tom něco ví Marek Skála (Martin Dejdar), který otevřel společně s Romanem Marešem (Filip Blažek) hospodu u řeky. Hospoda Přístav vybízí k návštěvám nejen rodinným, ale jezdí sem i skupinky mladých a nespoutaných dívek, které si chtějí užívat života a zažívat různá dobrodružství. Od té doby, co je v hospodě i jukebox, je to v Přístavu jedna velká párty.

Roman a jeho studentky

K dobrodružství vyzývá hlavně Roman, starý sukničkář, který si v životě umí hrát a flirtování patří mezi jeho koníčky. Teorii svádění zkouší v praxi na dceru Marka Johanu, která mu pomalu a jistě podléhá. Roman však rychle ztrácí zájem, aby mohl ihned nalézt další vzrušení. A že o nahé slečinky v Přístavu rozhodně nebude nouze.

Když se objeví hravé vysokoškolačky v jeho teritoriu, je Roman ve svém živlu. Zakoukaná Johana se však postará, aby slečinkám jejich záměr nevyšel.

Marek jako otec stejně staré dcery pobaveně přihlíží extrémně mladým objektům Romana. Sám by nečekal, že si ho jedna slečna ze skupinky vybere také. Ta na něj zkouší přímo lolitkovské triky. Odolá Marek, jehož manželství je v troskách?

Krupice se nevzdává stejně jako Tereza

Krupice se nevzdává představy strávit pár dní během letních prázdnin u moře. S Pepou se hádají jako koně, protože Pepa jí na začátku manželství hodně nasliboval. Jednou měsíčně divadlo a jednou ročně kino. Pepa si všechno rozmyslí ve chvíli, kdy mu Marek začne vykládat o tom, jak na jedné povedené dovolené s manželkou počali Johanu, jež se měla stylově jmenovat Korčula.

Do Přístavu se vrací s pozitivní náladou a se záminkou zkontrolovat dceru Johanu Tereza Skálová. Milý postoj Marka ji velice překvapí. Máte se na co těšit. Už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.