Co vás čeká v novém roce v Přístavu? Nové postavy!

16. prosince jste viděli poslední díl Přístavu v roce 2015. Seriál však rozhodně nekončí a v novém roce se můžete těšit na pokračování příběhů vašich oblíbených postav. Zároveň se v seriálu objeví i nové charaktery jako třeba "produkční" Laďka Něrgešová a Marek Taclík.

Laďku Něrgešovou znají diváci z primáckých seriálu ale i jako moderátorku pořadu TOP STAR. Nejen, že se objeví v nové roli produkční v seriálu Přístav, ale čeká ji i nová role životní. Zhruba za půl roku se stane už podruhé maminkou.

Laďka hraje produkční filmu, jehož štáb si zapůjčí pro účely natáčení hospodu Přístav. Její postava se jmenuje Marková a Laďka se na natáčení opět potká s Markem Taclíkem, s nímž hrála ve Vinařích.

„S Markem jsme spolu hráli i v Činoherním klubu, známe se velmi dobře. Bylo vtipné, že ne dlouho po tom, co jsem dotočila Vinaře, jsem dostala nabídku zahrát si jednorázovou vedlejší roli – produkční Markovou. Takže po půl roce, kdy jsme se s Markem potkávali na natáčení Vinařů skoro denně, jsme se potkali i na Přístavu. Když jsem zjistila, že budu hrát produkční, sehnala jsem si brýle bez dioptrií. Poprvé hraju v brýlích a dost mě to baví. Produkční bych být rozhodně nemohla. Jsem velký chaotik, všude chodím pozdě a vůbec nerozumím číslům. Kdybych měla vést jakoukoliv administrativu, nedopadne to dobře,“ říká Laďka.

Laďka má nejen novou seriálovou roli, ale čeká ji také nová role životní. Její sedmiletý syn Adam bude mít zhruba za půl roku sourozence. „Jsem ráda, že čekám další miminko, přála jsem si už dlouho, aby se naše rodina rozrostla. Tahle informace je pro nás předčasný a krásný dárek pod stromeček. Víc o tom zatím nechci mluvit,“ říká Laďka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.