Čtvrtníčkoviny: To se stává i v lepších rodinách!

Přístav vyplouvá divákům vstříc. Od tohoto pondělí uvidíte seriál dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15!

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. vás tedy čeká třetí díl seriálu Přístav.

Od otevíračky hospody Přístav se Marek a Roman s problémovým Radimem Pátkem trochu sblížili, a dokonce si spolu zahrají fotbálek. Jenom ten Martin Zounar alias Pepa Krupička na antuce ostatním příliš nestačí.

Když přijede Pavel Císař, kamarád Marka a zároveň ex-hokejka, přiveze si s sebou i náročnou mladou milenku, které mimopražský svět příliš nevoní. Pavel se za její nekonečné stěžování před ostatními chlapy trochu stydí... a na to má i Radim vtipnou odpověď.

Podívejte se na scénu, kterou uvidíte už v pátek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.