Další cover od Petra Lexy. Petr učí Johanu na zkoušku zpíváním!

Zpěvák Petr Lexa měl kdysi svoje kanály ny YouTube plné coverů slavných songů. V rámci své kapely SLZA všechny smazal, ale teď máte možnost si poslechnout další cover z dílny majitele dvou Slavíků.

Petrova přítelkyně Johana je nervózní jako sáňky v létě. Čeká ji první a ještě k tomu náročná zkouška na vysoké škole jako studentku práv. Johana cítí velký tlak, protože její matka je soudkyně v Praze a všechny zkoušky ona sama vždy zvládala na jedničku.

Nepomáhá ani to, že Petr doma neustále zkouší hrát a zpívat a z vysoké školy utekl, co nejdříve to šlo. Petr se Johanu snaží uklidnit, ale nic nepomáhá. A pak ho napadne opravdu zajímavá učební pomůcka. Zahrát všechna skripta Johaně na ukulele.

Podívejte se na milou scénu Petra Lexy a Sandry Černodrinské, která hraje Johanu Skálovou.

Ještě vám prozradíme, že nakonec se Petrovi noc před zkouškou podaří Johanu trochu pobavit. Večer před zkouškou ji pozve na párty. Její matka to však jako velkou legraci nebere, je rozčílená, že je Johana tak nezodpovědná, málem to zkazí její společný večer s Romanem, který se rozhodl vzít si na pár dní volno.

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.