Dej mi pusu, nařídí Johana Petrovi

Středeční Přístav se ponese i v pokračování příběhu nešťastného trojúhelníku Johana - Lukáš - Petr. Lukáš miluje Johanu, Johana chce Petra a Petr má přítelkyni. Petr odjíždí z Přístavu, a tak se Johana rozhodne odvážně jednat. Nemá přeci co ztratit. Jaká bude jeho reakce?

Láska umí bý někdy pěkně bolavá, i to v praxi zažije naprosto poblázněný Lukáš (Jakub Štěpán), který by pro svou Johanu udělal cokoliv. Johaně se však líbí Petr, kluk s ukulele, který má všechno tak trochu na háku. I jeho přítelkyni a mimojiné i textařku jejich kapely. Petr je nucen vrátit se na skok zpět do Prahy, což je pro Lukáše skvělá zpráva. Konečně bude mít Johanu jen pro sebe.

Lukáš se snaží, seč mu síly stačí, aby okouzlil Johanu, ale její nepříjemné reakce mluví za vše. Odjezd Petra, který musí vyřešit problémy s přítelkyní, zamotá Johaně hlavu, a tak se Petra odvážně zeptá napřímo. Dá jí Petr pusu, i když ví, že jeho kamarád miluje Johanu?

Podívejte se na zajímavý rozhovor mezi Johanou a Petrem. Petr totiž není žádné "máslo" a vypadá to, že má v hlavě jasno.

Podívejte se na video ze středečního dílu Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.