Dejdar s Blažkem zlobí: Pavlíno, nechcete mi podržet lopatku?

"Bez auta, bez penež a bez ženský? Chlapy, jak to tady chcete přežít?" ptá se Martin Zounar Martina Dejdara a Filipa Blažka, kteří v Přístavu hrají dva odvážné ztroskotance. A tak už jim v opuštěném Přístavu tak trochu hrabe. Podívejte se na moment, kdy poznávají Krupici. Tu "ze židle".

Marek Skála společně s Romanem neví, kam dřív skočit. Ve středu ve 20.15 totiž otevírají svou vysněnou hospodu s názvem Přístav. Na hospodě, která byla několik let zavřená, je ještě práce jako na kostele, a tak se Krupice, manželka Pepy (Martin Zounar) rozhodne chlapům pomoci alespoň úklidem.

Jenže netuší, že Marek s Romanem už o ní slyšeli. Pikantní historku o sexu na židli vyžvanil klukům dokonce její manžel, takže když se hezká brunetka představí, oba dva nasadí potutelné úsměvy: " Tak teď už to dává smysl!"

Pavlína je asertivní žena, která se rozhodne ve volném čase novým "naplaveninám" pomoci s byznysem. Sama tuší, jaké to musí být, když začínáte jako nováčci v osadě, kde nemají rádi novoty. I když hospodu by měl snad každý obyvatel osady docenit.

Starý sukničkář Roman může na Pavlíně oči nechat a položí jí velice speciální a drzou nabídku:

Přístav uvidíte už tuto středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.