Do Přístavu se nastěhuje spolek šachistů. Bude po zábavě?

Soustředění šachistů v Přístavu není zrovna to, co by si Marek s Romanem představovali jako svoji klientelu. Když ovšem slevový portál jinak nedal, budou se muset s náročnou skupinkou nějak smířit. Co ještě uvidíte v pondělním Přístavu ve 20.15?

V pondělí se Přístav na první dobrou zahalí do bloumavého ticha. Spolek šachistů se rozhodl využít zimního víkendu k soustředění v Zátoce. Marek s Romanem si zpočátku musí hodně zvykat na skoro autisticky náročnou skupinku podivínů, kteří trvají na přesnosti a jasném denním programu završeném večerkou, která předčí i nejospalejší slepici.

Marka s Romanem tak čeká řešení problémů jako je vyplýtvaná teplá voda, nulové spropitné a náročné požadavky na klid. Během dne se však do Přístavu hrnou i místní štamgasti jako Radim Pátek. Ten se divákům ukáže jako mistr šachu. Ačkoliv se mu jednou zadaří, jindy příliš ne, okouzlí místní skupinku.

Hledá se podprsenka

Krupice začíná pravidelně Marka Skálu navštěvovat v Přístavu alespoň o víkendech. Během týdne žije a pracuje v Praze jako kadeřnice. Její vysněný život se tak stává realitou. S Markem si užívají společné chvíle, ale druhý den ráno má Krupice problém. Nemůže najít podprsenku. Tu nakonec najde náročný bratr sestřičky Arlety, který je momentálně v Přístavu ubytovaný. A Marek Skála má rázem velký problém.

Krupice však bude řešit daleko závažnější problém. V Praze se potká s právničkou, která si říká hyena. Doktorka práv se zaměřuje hlavně na ženy, které se momentálně rozvádějí. Je známá tím, že exmanžele svých klientek dokáže oškubat o každý halíř ve chvíli, kdy se ukáže, že přerozdělování majetku manželů nakonec opravdu v míru neproběhne. Krupice to však stále odmítá, ačkoliv má o co bojovat. S Pepou vlastní chatu, auto a nový dům, jenž Pepa koupil jako dárek pro Krupici. Právnička ji přemlouvá, že má o co bojovat, Krupice chce mít po všem hlavně klid a stále odmítá. A tak se právnička rozhodne jednat...

S Pepou se Krupice následně potká omylem v Přístavu. Pepa nemůže uvěřit vlastním očím, dojde mu, že Krupice s Markem tráví veškerý volný čas a společné noci. Zareaguje velice agresivně a zraní svou manželku.

Manažerka hledá přítele?

Manažerka Sylva, která momentálně zastupuje Josého a nově i jeho syna Dana, se pravidelně jezdí na Dana informovat k jeho otci. Ve Špičce na statku se však setká s velkou nelibostí, protože Libuši Drozdové je jasné, že tak velký zájem o blaho klientů nemůže být ze strany Sylvy myšlen jen profesionálně. Libuše tvrdí, že Sylva na Josého dělá oči. Sylva nakonec Josému během loučení prozradí jednu maličkost...

Johana má nervy v kýblu

Zatímco se Johanin Petr na vysokou školu vykašlal a věnuje se slibně nášlapnuté hudební kariéře, Johana prožívá jedno z nějtěžších období na vysoké školě – zkouškové. Dnem i nocí se učí na nejtěžší zkoušku a je čím dál tím nervóznější, což se také pěkně podepisuje na vztahu s Petrem. Johana dokonce řekne něco, čeho bude hodně litovat.

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky majetek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.