Dr. Jonáš našel opilého Dana a Lindu! Těšte se na scénu

"Cukr do takovýhohle vína, " řve Dr. Jonáš poté, co najde vlastní dceru opilou a vedle ní Dana Pivodu ve stejném stavu. A jeho jediný problém je, že děti mu vypili jeho nejdražší víno. Typický muž, dalo by se říci. Podívejte se na video z pondělního dílu.

Když se Dr. Jonáš měl zase odvážit do divadla, příliš se mu nechtělo. Jeho partnerka Arleta však byla neoblomná, a tak musel vyrazit.

Další návštěvu divadla si však partnerská dvojice nejspíš hodně rychle odpustí. Po tom, co našli po jejich návratu své dítě a jejího kamaráda? Podnapilé děti nejsou zrovna to, co očekáváte od návratu domů. Dr. Jonáše zajímá jen fakt, že Linda si dovolila otevřít jeho drahou flašku vína.

Jak Dr. Jonáš vyřeší fakt, že v jeho chatě je i cizí opilé dítě?

Podívejte se na další scénu z pondělního Přístavu.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už toto pondělí!

Co uvidíte v pondělním dílu Přístavu dál?

Sdílejte článek
Štítky divadlo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.