FOTOGALERIE: Jak se natáčelo vítání občánků s Petrou Hřebíčkovou?

Petra Hřebíčková, představitelka seriálové Olgy Drozdové, už je přes dva týdny na obrazovce. Jak vypadala jedna z jejich prvních scén v novém seriálu Přístav? Během vítání do světa její seriálové dcery Klárky se znovu potkala se svými hereckými kolegy.

Petra Hřebíčková se před nedávnem stala poprvé matkou. Ačkoliv se jí v reálném životě narodil syn, v seriálu Přístav má dceru Klárku s Josém Pivodou (Pavel Řezníček). Krásná Petra Hřebíčková je na mateřské dovolené, ale k natáčení si bude párkrát v měsíci odbíhat ráda: "Na natáčení jsem se moc těšila, moc se mi po všech stýskalo. První natáčecí den jsem se potkala také s Filipem Blažkem, kterého jsem moc ráda viděla,“ líčila Petra.

Setkání s Filipem Blažkem

Představitel Romana Mareše, Filip Blažek, nám o kamarádství s Petrou Hřebíčkovou vyprávěl v rozhovoru. Podívejte se na něj TADY. Filip nám dokonce s nadsázkou prozradil, že jim tvůrci seriálu zpřetrhali seriálový vztah kvůli tomu, že na place spolu hodně vtipkovali.

Petra sice nastoupila do nového seriálu, nové kolegy většinou zná: "Třeba Ivanu Kociánovou (Ivana Braunová) znám z divadla z Hradce Králové," prozradila herečka.

Podívejte se na fotogalerii ze zákulisí:

Další díl Přístavu uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.