FOTOGALERIE: Jak se natáčelo vítání občánků s Petrou Hřebíčkovou?

Petra Hřebíčková, představitelka seriálové Olgy Drozdové, už je přes dva týdny na obrazovce. Jak vypadala jedna z jejich prvních scén v novém seriálu Přístav? Během vítání do světa její seriálové dcery Klárky se znovu potkala se svými hereckými kolegy.

Petra Hřebíčková se před nedávnem stala poprvé matkou. Ačkoliv se jí v reálném životě narodil syn, v seriálu Přístav má dceru Klárku s Josém Pivodou (Pavel Řezníček). Krásná Petra Hřebíčková je na mateřské dovolené, ale k natáčení si bude párkrát v měsíci odbíhat ráda: "Na natáčení jsem se moc těšila, moc se mi po všech stýskalo. První natáčecí den jsem se potkala také s Filipem Blažkem, kterého jsem moc ráda viděla,“ líčila Petra.

Setkání s Filipem Blažkem

Představitel Romana Mareše, Filip Blažek, nám o kamarádství s Petrou Hřebíčkovou vyprávěl v rozhovoru. Podívejte se na něj TADY. Filip nám dokonce s nadsázkou prozradil, že jim tvůrci seriálu zpřetrhali seriálový vztah kvůli tomu, že na place spolu hodně vtipkovali.

Petra sice nastoupila do nového seriálu, nové kolegy většinou zná: "Třeba Ivanu Kociánovou (Ivana Braunová) znám z divadla z Hradce Králové," prozradila herečka.

Podívejte se na fotogalerii ze zákulisí:

Další díl Přístavu uvidíte zase v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.