FOTOGALERIE: Martin Dejdar fotil hokejisty z Nagana během natáčení!

Martin Dejdar byl strůjcem nápadu, že by si v Přístavu mohli zahrát i jeho blízcí kamarádi. A jelikož je to Martin Dejdar, milovník hokeje a zakladatel hvězdného hokejového týmu HC Olymp, tak se před kamerou objevili hokejové legendy z Nagana. Představitel Marka Skály vše fotil na mobil.

Celý pondělní díl Přístavu se točil okolo hokeje a příjezdu hokejových legend z Nagana. "Hokejky" nemusel hrát nikdo jiný, protože na natáčení přijeli opravdoví hokejisté a olympionici z Naganajako Roman Čechmánek, Jiří Hrdina, Jiří Šlégr, Martin Procházka a Milan Tichý.

Většina z nich totiž patří do hvězdného týmu HC Olymp, který před lety založil Martin Dejdar po natáčení seriálu Poslední sezona. V Přístavu se objevili nejen stálí členové, ale i ti "staronoví", jako je Filip Blažek nebo čerství nováčci jako Pavel Řezníček.

Zakladatel HC Olymp během natáčení v Přístavu fotil hlavně své herecké kolegy a své hokejové kolegy.

Podívejte se do zákulisí Přístavu očima Martina Dejdara:

Focení, foto: Martin Dejdar

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.