FOTOGALERIE: Momenty ze zákulisí natáčení

Každé pondělí a středu můžete sledovat na Primě ve 20.15 nový seriál Přístav. Přístav se natáčí už od léta a vy se můžete podívat, jak vypadalo zákulisí jednotlivých scén.

I když to zpočátku vypadalo, že někteří obyvatelé Zátoky nenajdou s cizinci Markem a Romanem společnou řeč, zatím jejich spolužití vypadá poměrně bezproblémově. Od otevíračky hospody se Marek a Roman se vzteklým Radimem Pátkem trochu sblížili, a dokonce si spolu zahráli nohejbal. Musíme vám prozradit malé tajemství: zákulisí natáčení je o něco méně pohodovější, než se na televizních obrazovkách zdá. Uvědomili jste si třeba to, kolikrát musí herci kopnout do míče a prohnat k síti, aby se scéna povedla?

Na to vám nikdo z herců určitě neodpoví, co vám ale řeknou jistě je, že někdy je natáčení opravdu náročné. Seriál Přístav se také natáčel během vln obrovských veder, která sužovala celé Česko.

V naší fotogalerii ze zákulisí uvidíte i pár přípravných scén a také to, že někdy se bez scénáře neobejdete ani na place. Nad scénou se diskutuje, tvoří se zároveň nové obrazy, které vycházejí přímo z dané situace na place.

Prohlédněte si tak naši momentkovou fotogalerii ze zákulisí natáčení:

Přístav uvidíte zase ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.