FOTOGALERIE: Petr Lexa z nedělního koncertu v Praze

Petr Lexa hraje v Přístavu Petra Dvořáka, ale většina fanoušků ho také zná jako zpěváka kapely SLZA. Majitel dvou Slavíků zahrál v neděli večer na pražském Výstavišti v rámci akce Prima jede.

Televizní zpravodajství přenášela stanice v neděli 1. května živě přímo z Výstaviště Praha v Holešovicích. Kromě živého vysílání zpráv si diváci užili odpoledního doprovodného programu, který začal v 15 hodin.

Zábavným odpolednem provázel moderátor TOP STARu Petr Vágner. V Praze vystoupili v rámci bohatého programu Janek Ledecký s kapelou, Maxim Turbulenc a nakonec i skupina Slza. Petr Lexa společně s Lukášem Bundilem už hrají 3 roky a jejich úspěch je značný, o čemž samozřejmě vypovídají i takové ceny jako jsou dva Slavíci za rok 2015 a jiné hudební ceny.

Petr Lexa je kromě role zpěváka zvyklý i na profesi herectví, pravidelně ho můžete vídat v pátek ve 20.15 na Primě v seriálu Přístav, kde hraje svého jmenovce. Podobné nemá se svým představitelem Petr Dvořák jen jméno, ale i povolání. Stejně jako v reálném životě je Petr v tom seriálovém muzikantem. A zatímco Petr Lexa je momentálně single, Petr Dvořák má v Přístavu přítelkyni Johanu, které plánuje oslavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na Prima Play TADY.

Podívejte se na fotogalerii z koncertu SLZY:

Co uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.