FOTOGALERIE: Podívejte se s námi do zákulisí natáčení

Příběhy Přístavu se momentálně točí okolo tématu nových životních kapitol. Zatímco Krupice dohaduje svůj rozvod s právničkou, Marek s Terezou mají rozvod už za sebou. Zátoka žije příjezdem filmařů, kteří plní herecké sny jejím obyvatelům. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení seriálu.

Přístav se natáčí jako jeden z mála seriálů hodně často v exteriérech u řeky Berounky. Herci tak prožívají opravdovou zimu a prožívali společně i reálné léto, které se minulý rok opravdu vyvedlo. Jak nám v rozhovoru potvrdil Filip Blažek, jenž ztvárňuje Romana Mareše, natáčet v exteriérech je pro herce zpestřením práce.

V naší fotogalerii tedy uvidíte zákulisí z exteriéru, kdy Petr Čtvrtníček tak trochu zrežíroval seriálového režiséra, ale i natáčení v ateliéru, kde najdete všechny seriálové pokoje, v kterých herci a herečky prožívají seriálové životy a my s nimi.

Ve fotogalerii uvidíte jak talentovanou Natálku Grossovou (Linda) a Hedviku Čermákovou (Ema), tak i Báru Kodetovou (právnička Hyena), Marka Taclíka (slavného herce), ale i Petra Lexu během zkoušené scény s reálným režisérem Přístavu J. Polišenským.

Speciální roli autoservisové klientky Pepy Krupičky si dokonce zahrála i reportérka Top Star Pavlína Holubová. A jak uvidíte, i pro ni bylo natáčení zábavou.

Co uvidíte v pondělním dílu Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.