Fotogalerie: Zákulisí s Petrem Lexou

Petr Lexa momentálně leží doma v karanténě s příušnicemi, ale vy ho můžete sledovat v pondělí a ve středu v seriálu Přístav, kam nastoupil už v říjnu. Pojďte se s námi podívat do zákulisí scén a zkoušek, kde je nejčastěji se svou hereckou kolegyní Sandrou Černodrinskou.

Seriálová postava Petra Lexy hodně vychází z Petra samotného. Kromě toho, že jsou jmenovci, tak Petr Dvořák v seriálu také funguje jako úspěšný zpěvák v kapele. Zatím sice nezískal dva Slavíky jako sám Petr Lexa, ale třeba není všem dnům konec. Momentálně se hlavně rozjíždí jeho základna fanoušků na sociálních sítích a to je přece základ!

Petr Dvořák se ve středečním dílu Přístavu také popral s režisérem filmu Vražda u řeky, který se natáčel v Zátoce. Režisérovi se totiž příliš zamlouvala jeho přítelkyně Johana Skálová. A tak Petr rázně zakročil.

Připomeňte si scénu tady:

A podívejte se na to, jak vypadá natáčení s Petrem Lexou:

Další díl Přístavu uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.