FOTOGALERIE ze zákulisí: Co stojí za pánskou jízdou?

Ve středu jste mohli v Přístavu vidět pořádně nestydatou pánskou jízdu. Pánové si prostě vyhodili z kopýtka ve chvíli, kdy se ženy jely kulturně vzdělávat do matičky Prahy. Divadlo versus alkohol? Vyhrála samozřejmě "mužská" zábava.

Pánská jízda se zvrtla ve chvíli, kdy dorazil Céčko, ex-hokejla a bohém, který přivezl 80% rum. Pánové přestali skroro vidět, nebo v ten moment alespoň nedohlédli na svoji zodpovědnost. A jelikož to už nejsou žádní "křupaví salátkové" (rozuměj mladíci), jejich párty se sice zvrhla, ale úplně špatným směrem. Pánové totiž usnuli ještě před tím, než orodovaná striptérka přijela.

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení pánské jízdy, která proběhla ve čtvrtečním Přístavu. Před úpln ým alkoholovým bezvědomím totiž probíhalo tzv. sportovní odpoledne, které do bezvědomí některých vážně přispělo. Třeba takový Filip Blažek v roli Romana musel otestovat pozdně srpnovou teplotu vody v řece. Scénu mu všichni závidíme.

Jak vypadalo natáčení? Podívejte se s námi do fotogalerie:

Přístav uvidíte v každé pondělí a středu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.