Ivanka utekla ze svatby v Přístavu! Podívejte se na celý díl na PrimaPlay.

Tak dlouho se připravovala na svatbu, ale nakonec z ní utekla! Ivana se totiž dozvěděla o Mírovi Šimáčkovi pravdu. S takovým mužem nechce trávit zbytek života. Podívejte se na drama 70. dílu okořeněné specifickým humorem Milenky Pátkové v online archivu na PrimaPlay.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Když se na svatbě Ivany a Míry objeví José, který s Ivanou strávil kdysi noc a záleží mu na jejím štěstí, všichni víme, že je něco špatně. Reakce Ivany na pravdu o svém partnerovi a otci jejího dítěte byla překvapivě odvážná – Ivanka utekla od oltáře.

Milenka s partnerem Petrem to všechno vtipně okomentují, ale Míra rozhodně šťastný není. Ještě na svatbě se potká s Josém, s kterým se popere. A otci Ivanky má sám Míra co vysvětlovat.

Zátoka oslavuje, protože jsou šťastni, že si Ivanka podvodníka nakonec nevzala. A nová partnerka Pepy Krupičky Kobliha bude muset poprosit kuchařku Mili o radu. Její pečení a vaření se totiž rovná katastrofě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl ho na PrimaPlay

Sdílejte článek
Štítky útěk rvačka nevěsta

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.