Jak pokračuje boj nejlepších kamarádů Marka a Romana?

Marek se dozvěděl, že Roman ho celou dobu společně s jeho manželkou podvádí. Reagoval velice cholericky a Romana vyhodil z Přístavu. Ti dva jsou však spolumajitelé hospody. Jak spolu teď budou fungovat? To uvidíte ve středu na Primě ve 20.15 v Přístavu!

Marek vyhodil Romana pryč, ten se ale nenechal odbýt. Do hospody Přístavu investoval dvakrát tolik peněz než exhokejka Marek Skála, Roman tedy zůstává. A v Přístavu se rozehrává boj mezi dvěma bývalými nejlepšími kamarády. Jak taková válka dopadne?

Do toho všeho se motají i jejich společné ženy. Krupice zatím netuší, že Marek všechno řekl Tereze a Tereza zase řekla všechno jemu. Krupice je z této informace velice zaskočená. Zajímavé je, že si nikdy nevšimla, že Roman má poměr s Markovou manželkou. Radí Markovi, aby byl v klidu.

Rozhovor mezi dvěma sokyněmi

Samotnou Pavlínu Krupičkovou však překvapí Tereza Skálová na zápraží své chatky v osadě. Krupice si zrovna užívá každý šluk z cigarety, aby se trochu uklidnila ze situace s Pepou. Ten ji neustále šikanuje svým dětinským chováním a využívá svých popálenin.

Tereza si chce o situaci, která vznikla mezi "čtyřkou ze Zátoky" promluvit. Nečekejte žádné padnutí kolem ramen. Vážnější debatu s polovytaženými drápy připravenými rovnou zaútočit už si představit nemůžete. Tereza překvapivě nabídla Krupici právní pomoc od právničky, která se specializuje na zastupování žen u rozvodů. Právnička zvaná "hyena" dokáže prý každého muže totálně oškubat. Přijme to Krupice?

Přístav na polovinu

Marek odmítá s Romanem mluvit, a tak Romanovi všechno vzkazuje přes okolí. Vznikají tak situace, kdy se štamgasti hodně baví. Hospoda se dokonce rozdělí na polovinu. Jednu polovinu obsluhuje Marek, tu druhou Roman, a štamgasti si půlku musí vybrat.

Pátek má po ptákách

Ouško přišel na další "levárnu" Radima Pátka, který si ve své chatce společně s Milenkou dělá ráj na zemi ve formě tropických teplot. Ouško řekne jasně Radimovi, že rozdíl mezi loňským a letošním rokem v elektřině Radim Pátek zaplatí. Partneři tak skončí společně s Erikou na chodbě Přístavu, kde je o dost tepleji než momentálně u nich doma.

U Jonášů to bude na Batmana

Arleta se dr. Jonášovi zmínila, že jejich sexuální život už není, co býval. Jonáš přibírá a je neustále unavený. Zubař hodlá bránit svou čest muže a rozhodne se jednat. Domů přijde v kostýmu Batmana a bude v posteli zachraňovat svou nebohou přítelkyni, která má volat o pomoc. Jejich erotické hrátky se však promění v pořádný trapas, kterému bude přihlížet celá hospoda.

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky hádky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.