Jak proběhla svatba Mili a Radima? Podívejte se na Prima Play

Nestihli jste v pátek 61. díl Přístavu? Mili s Radimem si řekli sladké ano. Jejich svatba byla však o dost zajímavější, než by kdo čekal. Na díly Přístavy se můžete podívat online v archivu Prima Play.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Svatba Radima a Mili byla opravdu hodně veselá. Radima čekalo od začátku jedno překvapení za druhým.

Nejdříve mu dopoledne Roman s Pepou Krupičkou přivezli koně, na kterém měl společně s Mili přijet až k obřadu. Radim z toho jako ženich ale nadšený nebyl. Přišla na něj totiž opravdová tréma a navíc, koní se odmalička bojí.

Radim na koně sedl jako pravý neprofesionál - opačně. Trvalo několik minut, než se dal znovu dohromady a s Mili mohli vyrazit. Po obřadu na něj pánové ze Zátoky přichystali další kulišárnu - železnou kouli na nohu, aby věděl, jak se bude cítit do konce života.

Nemluvě o Milence, která od Radima - ženicha očekávala něco víc. Třeba to, že ji někdo podle tradice unese jako nevěsta a Radim si ji bude muset vykoupit, jenže Pátek je šetřílek.

Další díl uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.